ТРАНСФЕРИ
15.04.2024
05.04.2024
28.03.2024
22.03.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
20.03.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
11.03.2024
в Локомотив 1926 (Пловдив) свободен
04.03.2024
в Локомотив София 1929 (София) свободен
02.03.2024
в Берое (Стара Загора) свободен
29.02.2024
в Левски (София) под наем
28.02.2024
в Пирин (Благоевград) свободен
26.02.2024
15.02.2024
14.02.2024
в Хебър 1918 (Пазарджик) свободен
14.02.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
13.02.2024
в Крумовград (Крумовград) свободен
12.02.2024
в Славия 1913 (София) свободен
12.02.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
10.02.2024
в Локомотив 1926 (Пловдив) свободен
10.02.2024
в Черно море (Варна) свободен
10.02.2024
в Пирин (Благоевград) свободен
09.02.2024
в Пирин (Благоевград) свободен
08.02.2024
06.02.2024
в Локомотив София 1929 (София) свободен
06.02.2024
в Арда 1924 (Кърджали) свободен
05.02.2024
в Арда 1924 (Кърджали) под наем
05.02.2024
в Черно море (Варна) свободен
04.02.2024
в Арда 1924 (Кърджали) свободен
02.02.2024
в ФК ЦСКА 1948 (София) свободен
01.02.2024
в Левски (София) свободен
01.02.2024
31.01.2024
в Локомотив 1926 (Пловдив) свободен
30.01.2024
в Локомотив 1926 (Пловдив) свободен
« Сезон 2023/24
« МАЧОВЕТЕ ДНЕС (5 мача) » 1Л 17:30 Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) - /Диема спорт/ 1Л 20:00 Крумовград (Крумовград) - Славия 1913 (София) - /Диема спорт/
- Първа професионална лига
- Втора професионална лига
- Трета лига - Североизточна група | Северозападна група | Югозападна група | Югоизточна група
- Областни групи
- Квалификации за Трета лига
- Североизточна България: Варна | Добрич | Шумен | Търговище | Русе | Силистра | Разград
- Северозападна България: Велико Търново | Габрово | Плевен | Ловеч | Враца | Монтана | Видин
- Югозападна България: София (столица) | София | Перник | Благоевград | Кюстендил | Пазарджик
- Югоизточна България: Пловдив | Хасково | Стара Загора | Сливен | Бургас | Ямбол
- Подготвителни лагери и приятелски срещи: лято-есен | зима-пролет
- Детско-юношески футбол
- Юноши старша възраст (род.2005-06): Републиканско първенство
- Юноши младша възраст (род.2007-08): Елитна група (U-17)
- Юноши младша възраст (род.2008): Елитна група (U-16)
- Деца (род.2009-10): Елитна група (U-15)
- Национални отбори
- Лига на нациите на УЕФА 2025
- Квалификации за Европейско първенство за младежи (до 21 г.) 2025
- Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2024
- Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 17 г.) 2024
- Квалификации за Европейско първенство за жени 2025
- Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 19 г.) 2024
- Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 17 г.) 2024
- Квалификации за Купа на Регионите (аматьори) 2023
- Приятелски срещи: