« ОГ Плевен 2023/24
"А" ОГ Плевен
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XIV кръг:
Космос 2004 (Гривица) - Обнова 2022 (Обнова) -
Ботев 2022 (Комарево) - Левски (Брест) -
Ботев (Трънчовица) - Мизия 1924 (Кнежа) -
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Ситомир (Никопол) -
Вихър (Гулянци) - Тръстеник (Тръстеник) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Светослав (Лепица), 7-и в "А" ОГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОГ - запад.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Гигант 1947 (Белене) - Ботев 2022 (Комарево) 0:0
Обнова 2022 (Обнова) - Ботев (Трънчовица) 1:1
Левски (Брест) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 3:1
Мизия 1924 (Кнежа) - Вихър (Гулянци) 5:1
Ситомир (Никопол) - Тръстеник (Тръстеник) 3:1
Космос 2004 (Гривица) почива
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол) 0:1 *
* - Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради навлизане на
зрител на терена и ударен футболист на гостите.
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Мизия 1924 (Кнежа) 1:0
Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест) 2:1
Ботев 2022 (Комарево) - Обнова 2022 (Обнова) отложен
Космос 2004 (Гривица) - Гигант 1947 (Белене) 1:0
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 2022 (Комарево) - Обнова 2022 (Обнова) 0:0
Тръстеник (Тръстеник) почива
III кръг
23 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Мизия 1924 (Кнежа) - Ботев (Трънчовица) 1:1
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Обнова 2022 (Обнова) - Космос 2004 (Гривица) 2:2
Левски (Брест) - Ботев 2022 (Комарево) 7:2
Ситомир (Никопол) - Чавдар 1920 (Бръшляница) отложен
Тръстеник (Тръстеник) - Вихър (Гулянци) 3:0
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 5:0
Гигант 1947 (Белене) почива
IV кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Тръстеник (Тръстеник) 5:2
Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол) 0:0
Ботев 2022 (Комарево) - Мизия 1924 (Кнежа) 2:2
Космос 2004 (Гривица) - Левски (Брест) 4:2
Гигант 1947 (Белене) - Обнова 2022 (Обнова) 4:1
Вихър (Гулянци) почива
V кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Брест) - Гигант 1947 (Белене) 4:3
Мизия 1924 (Кнежа) - Космос 2004 (Гривица) 0:0
Ситомир (Никопол) - Ботев 2022 (Комарево) 1:2
Тръстеник (Тръстеник) - Ботев (Трънчовица) 0:3
в Милковица: *
Вихър (Гулянци) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 0:5 **
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Вихър.
** - Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради навлизане на
публика на терена и заплахи към съдията.
Обнова 2022 (Обнова) почива
VI кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ботев 2022 (Комарево) - Тръстеник (Тръстеник) 2:4
Космос 2004 (Гривица) - Ситомир (Никопол) 1:2 *
* - Космос 2004 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, след като
зрители на домакините ритат страничния съдия след края на мача.
Гигант 1947 (Белене) - Мизия 1924 (Кнежа) 1:0
Обнова 2022 (Обнова) - Левски (Брест) 0:0
Чавдар 1920 (Бръшляница) почива
VII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Мизия 1924 (Кнежа) - Обнова 2022 (Обнова) 3:4
Ситомир (Никопол) - Гигант 1947 (Белене) 0:0
Тръстеник (Тръстеник) - Космос 2004 (Гривица) 2:4
на неутрален терен: *
Вихър (Гулянци) - Ботев 2022 (Комарево) 1:8
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Вихър.
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Ботев (Трънчовица) 0:2
Левски (Брест) почива
VIII кръг
11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 2022 (Комарево) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 3:2
на неутрален терен: *
Космос 2004 (Гривица) - Вихър (Гулянци) 4:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Космос 2004.
Гигант 1947 (Белене) - Тръстеник (Тръстеник) 5:1
Обнова 2022 (Обнова) - Ситомир (Никопол) 2:1
Левски (Брест) - Мизия 1924 (Кнежа) 5:1
Ботев (Трънчовица) почива
IX кръг
18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Левски (Брест) 1:3
Тръстеник (Тръстеник) - Обнова 2022 (Обнова) 4:3
Вихър (Гулянци) - Гигант 1947 (Белене) 0:7
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Космос 2004 (Гривица) 0:1
Ботев (Трънчовица) - Ботев 2022 (Комарево) 5:1
Мизия 1924 (Кнежа) почива
X кръг
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Космос 2004 (Гривица) - Ботев (Трънчовица) отложен
Гигант 1947 (Белене) - Чавдар 1920 (Бръшляница) отложен
Обнова 2022 (Обнова) - Вихър (Гулянци) отложен
Левски (Брест) - Тръстеник (Тръстеник) отложен
Мизия 1924 (Кнежа) - Ситомир (Никопол) отложен
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Космос 2004 (Гривица) - Ботев (Трънчовица) 2:2
Гигант 1947 (Белене) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 3:0
Обнова 2022 (Обнова) - Вихър (Гулянци) 5:0
Левски (Брест) - Тръстеник (Тръстеник) 8:0
Мизия 1924 (Кнежа) - Ситомир (Никопол) 7:1
Ботев 2022 (Комарево) почива
X кръг - отложени мачове
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Космос 2004 (Гривица) - Ботев (Трънчовица) 2:2
Гигант 1947 (Белене) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 3:0
Обнова 2022 (Обнова) - Вихър (Гулянци) 5:0
Левски (Брест) - Тръстеник (Тръстеник) 8:0
Мизия 1924 (Кнежа) - Ситомир (Никопол) 7:1
XI кръг
9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Тръстеник (Тръстеник) - Мизия 1924 (Кнежа) отложен
Вихър (Гулянци) - Левски (Брест) 0:5
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Обнова 2022 (Обнова) отложен
Ботев (Трънчовица) - Гигант 1947 (Белене) отложен
Ботев 2022 (Комарево) - Космос 2004 (Гривица) 2:1
2 март 2024 г., събота, 14:30 ч:
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Обнова 2022 (Обнова) 0:6
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Тръстеник (Тръстеник) - Мизия 1924 (Кнежа) 3:1
Ботев (Трънчовица) - Гигант 1947 (Белене) 1:3
Ситомир (Никопол) почива
XI кръг - отложен мач
2 март 2024 г., събота, 14:30 ч:
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Обнова 2022 (Обнова) 0:6
II кръг - отложен мач
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 2022 (Комарево) - Обнова 2022 (Обнова) 0:0
III кръг - отложен мач
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 5:0
XI кръг - отложени мачове
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Тръстеник (Тръстеник) - Мизия 1924 (Кнежа) 3:1
Ботев (Трънчовица) - Гигант 1947 (Белене) 1:3
XII кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 2022 (Комарево) - Гигант 1947 (Белене) 1:0
Ботев (Трънчовица) - Обнова 2022 (Обнова) 1:0
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Левски (Брест) 0:3
Вихър (Гулянци) - Мизия 1924 (Кнежа) 1:4
Тръстеник (Тръстеник) - Ситомир (Никопол) 3:2
Космос 2004 (Гривица) почива
XIII кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци) 3:0
Мизия 1924 (Кнежа) - Чавдар 1920 (Бръшляница) 6:0
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Обнова 2022 (Обнова) - Ботев 2022 (Комарево) 1:2
Гигант 1947 (Белене) - Космос 2004 (Гривица) 3:0
Тръстеник (Тръстеник) почива
XIV кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Космос 2004 (Гривица) - Обнова 2022 (Обнова) -
Ботев 2022 (Комарево) - Левски (Брест) -
Ботев (Трънчовица) - Мизия 1924 (Кнежа) -
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Ситомир (Никопол) -
Вихър (Гулянци) - Тръстеник (Тръстеник) -
Гигант 1947 (Белене) почива
XV кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Тръстеник (Тръстеник) - Чавдар 1920 (Бръшляница) -
Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица) -
Мизия 1924 (Кнежа) - Ботев 2022 (Комарево) -
Левски (Брест) - Космос 2004 (Гривица) -
Обнова 2022 (Обнова) - Гигант 1947 (Белене) -
Вихър (Гулянци) почива
XVI кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Гигант 1947 (Белене) - Левски (Брест) -
Космос 2004 (Гривица) - Мизия 1924 (Кнежа) -
Ботев 2022 (Комарево) - Ситомир (Никопол) -
Ботев (Трънчовица) - Тръстеник (Тръстеник) -
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Вихър (Гулянци) -
Обнова 2022 (Обнова) почива
XVII кръг
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица) -
Тръстеник (Тръстеник) - Ботев 2022 (Комарево) -
Ситомир (Никопол) - Космос 2004 (Гривица) -
Мизия 1924 (Кнежа) - Гигант 1947 (Белене) -
Левски (Брест) - Обнова 2022 (Обнова) -
Чавдар 1920 (Бръшляница) почива
XVIII кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Обнова 2022 (Обнова) - Мизия 1924 (Кнежа) -
Гигант 1947 (Белене) - Ситомир (Никопол) -
Космос 2004 (Гривица) - Тръстеник (Тръстеник) -
Ботев 2022 (Комарево) - Вихър (Гулянци) -
Ботев (Трънчовица) - Чавдар 1920 (Бръшляница) -
Левски (Брест) почива
XIX кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Ботев 2022 (Комарево) -
Вихър (Гулянци) - Космос 2004 (Гривица) -
Тръстеник (Тръстеник) - Гигант 1947 (Белене) -
Ситомир (Никопол) - Обнова 2022 (Обнова) -
Мизия 1924 (Кнежа) - Левски (Брест) -
Ботев (Трънчовица) почива
XX кръг
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Брест) - Ситомир (Никопол) -
Обнова 2022 (Обнова) - Тръстеник (Тръстеник) -
Гигант 1947 (Белене) - Вихър (Гулянци) -
Космос 2004 (Гривица) - Чавдар 1920 (Бръшляница) -
Ботев 2022 (Комарево) - Ботев (Трънчовица) -
Мизия 1924 (Кнежа) почива
XXI кръг
1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Космос 2004 (Гривица) -
Чавдар 1920 (Бръшляница) - Гигант 1947 (Белене) -
Вихър (Гулянци) - Обнова 2022 (Обнова) -
Тръстеник (Тръстеник) - Левски (Брест) -
Ситомир (Никопол) - Мизия 1924 (Кнежа) -
Ботев 2022 (Комарево) почива
XXII кръг
8 юни 2024 г., събота, 18:00 ч:
Мизия 1924 (Кнежа) - Тръстеник (Тръстеник) -
Левски (Брест) - Вихър (Гулянци) -
Обнова 2022 (Обнова) - Чавдар 1920 (Бръшляница) -
Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Трънчовица) -
Космос 2004 (Гривица) - Ботев 2022 (Комарево) -
Ситомир (Никопол) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. Левски (Брест) XXX 4:3 3:0* 7:2 -:- -:- -:- 8:0 5:1 3:1 -:-
2. Гигант 1947 (Белене) -:- XXX -:- 0:0 3:0 -:- 4:1 5:1 1:0 3:0 -:-
3. Ботев (Трънчовица) 2:1 1:3 XXX 5:1 -:- 0:0 1:0 -:- -:- -:- 3:0*
4. Ботев 2022 (Комарево) -:- 1:0 -:- XXX 2:1 -:- 0:0 2:4 2:2 3:2 -:-
5. Космос 2004 (Гривица) 4:2 1:0 2:2 -:- XXX 1:2 -:- -:- -:- -:- 4:0
6. Ситомир (Никопол) 1:3 0:0 -:- 1:2 -:- XXX -:- 3:1 -:- 5:0 3:0
7. Обнова 2022 (Обнова) 0:0 -:- 1:1 1:2 2:2 2:1 XXX -:- -:- -:- 5:0
8. Тръстеник (Тръстеник) -:- -:- 0:3 -:- 2:4 3:2 4:3 XXX 3:1 -:- 3:0
9. Мизия 1924 (Кнежа) -:- -:- 1:1 -:- 0:0 7:1 3:4 -:- XXX 6:0 5:1
10. Чавдар 1920 (Бръшляница) 0:3 -:- 0:2 -:- 0:1 -:- 0:6 5:2 1:0 XXX -:-
11. Вихър (Гулянци) 0:5 0:7 -:- 1:8 -:- 0:1 -:- -:- 1:4 0:5 XXX
---------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ Плевен
Източна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Актуални мачове:
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч / XVII кръг:
Свобода (Милковица) - Ботев 22 (Вълчитрън) -
Устрем 2010 (Крета) - Славия (Новачене) -
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XVII кръг:
Ясен 2011 (Ясен) - Вихър (Крушовене) -
Динамо (Изгрев) - Спартак 22 (Муселиево) -
Искър (Ореховица) - Бенковски 2021 (Петърница) -
Пордим 2017 (Пордим) - Виная (Згалево) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- "Б" ОГ - център е присъединена към "Б" ОГ - изток.
- Спартак (Божурица), 9-и в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; се отказва от участие.
- На 11 октомври 2023 г. Динамо (Бохот) е изваден от групата след като се отказва от участие. Резултатите му се анулират.
I кръг
3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Славия (Новачене) 0:8 сл. *
* - прекратен в 48' при 0:5, когато домакините остават с по-малко от 7 човека на
терена.
Динамо (Бохот) - Свобода (Милковица) анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран.
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Бенковски 2021 (Петърница) - Вихър (Крушовене) 0:2
Виная (Згалево) - Спартак 22 (Муселиево) 3:5
Искър (Ореховица) - Ботев 1419 (Българене) 2:0
Динамо (Изгрев) - Ботев 22 (Вълчитрън) 5:1
Устрем 2010 (Крета) - Ясен 2011 (Ясен) 3:1
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Свобода (Милковица) 1:2
Славия (Новачене) - Искър (Ореховица) 1:0
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ясен 2011 (Ясен) - Динамо (Бохот) 2:1 /анулиран/
Ботев 22 (Вълчитрън) - Устрем 2010 (Крета) 3:0
Ботев 1419 (Българене) - Динамо (Изгрев) 3:0
Спартак 22 (Муселиево) - Пордим 2017 (Пордим) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Бенковски 2021 (Петърница) - Виная (Згалево) 1:2
III кръг
17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене) 2:0
Свобода (Милковица) - Ясен 2011 (Ясен) 0:0
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Виная (Згалево) - Вихър (Крушовене) 1:3
Пордим 2017 (Пордим) - Бенковски 2021 (Петърница) 0:5
Искър (Ореховица) - Спартак 22 (Муселиево) 5:1
Устрем 2010 (Крета) - Ботев 1419 (Българене) 4:0
Динамо (Бохот) - Ботев 22 (Вълчитрън) 1:2 /анулиран/
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 22 (Вълчитрън) - Свобода (Милковица) 0:3
Славия (Новачене) - Устрем 2010 (Крета) 3:3
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Ясен 2011 (Ясен) 4:1
Ботев 1419 (Българене) - Динамо (Бохот) 6:0 /анулиран/
Спартак 22 (Муселиево) - Динамо (Изгрев) 0:3
Бенковски 2021 (Петърница) - Искър (Ореховица) 3:0
Виная (Згалево) - Пордим 2017 (Пордим) 5:2
V кръг
1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Динамо (Бохот) - Славия (Новачене) 3:2 /анулиран/
Свобода (Милковица) - Ботев 1419 (Българене) 2:0
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Вихър (Крушовене) 0:8
Искър (Ореховица) - Виная (Згалево) 2:1
Динамо (Изгрев) - Бенковски 2021 (Петърница) 2:2
Устрем 2010 (Крета) - Спартак 22 (Муселиево) 2:2
Ясен 2011 (Ясен) - Ботев 22 (Вълчитрън) 0:3
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Свобода (Милковица) 0:3
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Ботев 22 (Вълчитрън) 2:1
Ботев 1419 (Българене) - Ясен 2011 (Ясен) 7:0
Спартак 22 (Муселиево) - Динамо (Бохот) 4:0 /анулиран/
Бенковски 2021 (Петърница) - Устрем 2010 (Крета) 3:1
Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев) 0:4
Пордим 2017 (Пордим) - Искър (Ореховица) отложен
25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Искър (Ореховица) 2:2
VII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Спартак 22 (Муселиево) 3:1
Ясен 2011 (Ясен) - Славия (Новачене) 0:3
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Искър (Ореховица) - Вихър (Крушовене) 2:1 *
* - Искър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, след като са
нанесени щети на автомобила на съдията.
Динамо (Изгрев) - Пордим 2017 (Пордим) 10:0
Устрем 2010 (Крета) - Виная (Згалево) 5:3
Динамо (Бохот) - Бенковски 2021 (Петърница) анулиран
Ботев 22 (Вълчитрън) - Ботев 1419 (Българене) 0:0
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Ботев 22 (Вълчитрън) 3:0
Бенковски 2021 (Петърница) - Свобода (Милковица) 3:1
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Ботев 1419 (Българене) 4:1
Спартак 22 (Муселиево) - Ясен 2011 (Ясен) 6:0
Виная (Згалево) - Динамо (Бохот) анулиран
Пордим 2017 (Пордим) - Устрем 2010 (Крета) 0:6
на неутрален терен: *
Искър (Ореховица) - Динамо (Изгрев) 0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Искър.
IX кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Виная (Згалево) 3:0
Ясен 2011 (Ясен) - Бенковски 2021 (Петърница) 1:5
Ботев 1419 (Българене) - Славия (Новачене) 3:0
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Вихър (Крушовене) 1:1
Устрем 2010 (Крета) - Искър (Ореховица) 2:1
Динамо (Бохот) - Пордим 2017 (Пордим) анулиран
Ботев 22 (Вълчитрън) - Спартак 22 (Муселиево) 2:1
X кръг
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Славия (Новачене) 3:1
Пордим 2017 (Пордим) - Свобода (Милковица) 1:5
19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак 22 (Муселиево) - Ботев 1419 (Българене) 1:3
Бенковски 2021 (Петърница) - Ботев 22 (Вълчитрън) 1:0
Виная (Згалево) - Ясен 2011 (Ясен) 5:3
Искър (Ореховица) - Динамо (Бохот) анулиран
Динамо (Изгрев) - Устрем 2010 (Крета) 4:1
XI кръг
26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Динамо (Бохот) - Динамо (Изгрев) анулиран
3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица) 1:1
Славия (Новачене) - Спартак 22 (Муселиево) 5:1
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем 2010 (Крета) - Вихър (Крушовене) 2:1
Ясен 2011 (Ясен) - Пордим 2017 (Пордим) 6:1
Ботев 22 (Вълчитрън) - Виная (Згалево) 0:3
Ботев 1419 (Българене) - Бенковски 2021 (Петърница) 5:0
XII кръг
10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски 2021 (Петърница) - Славия (Новачене) отложен
Динамо (Изгрев) - Свобода (Милковица) 0:3 сл. *
* - първоначално 1:0, в последствие на Динамо е присъдена служебна загуба
заради липсата на правоспособно медицинско лице на мача.
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Спартак 22 (Муселиево) 3:0
Виная (Згалево) - Ботев 1419 (Българене) 0:3
Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 22 (Вълчитрън) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Искър (Ореховица) - Ясен 2011 (Ясен) 4:1
Устрем 2010 (Крета) - Динамо (Бохот) анулиран
25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски 2021 (Петърница) - Славия (Новачене) отложен
XIII кръг
17 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Устрем 2010 (Крета) отложен
Славия (Новачене) - Виная (Згалево) отложен
17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Динамо (Бохот) - Вихър (Крушовене) анулиран
Ясен 2011 (Ясен) - Динамо (Изгрев) отложен
Ботев 22 (Вълчитрън) - Искър (Ореховица) отложен
Ботев 1419 (Българене) - Пордим 2017 (Пордим) отложен
Спартак 22 (Муселиево) - Бенковски 2021 (Петърница) отложен
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Устрем 2010 (Крета) 3:0
Славия (Новачене) - Виная (Згалево) 3:0
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ясен 2011 (Ясен) - Динамо (Изгрев) 1:1
Ботев 22 (Вълчитрън) - Искър (Ореховица) 0:3
Ботев 1419 (Българене) - Пордим 2017 (Пордим) 9:0
Спартак 22 (Муселиево) - Бенковски 2021 (Петърница) 1:3
XII кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски 2021 (Петърница) - Славия (Новачене) отложен
VI кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Искър (Ореховица) 2:2
XIII кръг - отложени мачове
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Устрем 2010 (Крета) 3:0
Славия (Новачене) - Виная (Згалево) 3:0
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ясен 2011 (Ясен) - Динамо (Изгрев) 1:1
Ботев 22 (Вълчитрън) - Искър (Ореховица) 0:3
Ботев 1419 (Българене) - Пордим 2017 (Пордим) 9:0
Спартак 22 (Муселиево) - Бенковски 2021 (Петърница) 1:3
XIV кръг
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Пордим 2017 (Пордим) 6:1
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Бенковски 2021 (Петърница) 2:0
Спартак 22 (Муселиево) - Виная (Згалево) 10:1
Ботев 1419 (Българене) - Искър (Ореховица) 3:0
Ботев 22 (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев) 1:2
Ясен 2011 (Ясен) - Устрем 2010 (Крета) 2:1
Свобода (Милковица) почива
XV кръг
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Вихър (Крушовене) 2:2
Искър (Ореховица) - Славия (Новачене) 1:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Устрем 2010 (Крета) - Ботев 22 (Вълчитрън) 3:0
Динамо (Изгрев) - Ботев 1419 (Българене) 0:1
Пордим 2017 (Пордим) - Спартак 22 (Муселиево) 3:3
Виная (Згалево) - Бенковски 2021 (Петърница) 1:3
Ясен 2011 (Ясен) почива
XVI кръг
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев) 1:4
Ясен 2011 (Ясен) - Свобода (Милковица) 2:0
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Виная (Згалево) 7:1
Бенковски 2021 (Петърница) - Пордим 2017 (Пордим) 3:0
Спартак 22 (Муселиево) - Искър (Ореховица) 3:4
Ботев 1419 (Българене) - Устрем 2010 (Крета) 4:1
Ботев 22 (Вълчитрън) почива
XVII кръг
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Ботев 22 (Вълчитрън) -
Устрем 2010 (Крета) - Славия (Новачене) -
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ясен 2011 (Ясен) - Вихър (Крушовене) -
Динамо (Изгрев) - Спартак 22 (Муселиево) -
Искър (Ореховица) - Бенковски 2021 (Петърница) -
Пордим 2017 (Пордим) - Виная (Згалево) -
Ботев 1419 (Българене) почива
XVIII кръг
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 1419 (Българене) - Свобода (Милковица) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Пордим 2017 (Пордим) -
Виная (Згалево) - Искър (Ореховица) -
Бенковски 2021 (Петърница) - Динамо (Изгрев) -
Спартак 22 (Муселиево) - Устрем 2010 (Крета) -
Ботев 22 (Вълчитрън) - Ясен 2011 (Ясен) -
Славия (Новачене) почива
XIX кръг
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Славия (Новачене) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 22 (Вълчитрън) - Вихър (Крушовене) -
Ясен 2011 (Ясен) - Ботев 1419 (Българене) -
Устрем 2010 (Крета) - Бенковски 2021 (Петърница) -
Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево) -
Искър (Ореховица) - Пордим 2017 (Пордим) -
Спартак 22 (Муселиево) почива
XX кръг
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 22 (Муселиево) - Свобода (Милковица) -
Славия (Новачене) - Ясен 2011 (Ясен) -
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Искър (Ореховица) -
Пордим 2017 (Пордим) - Динамо (Изгрев) -
Виная (Згалево) - Устрем 2010 (Крета) -
Ботев 1419 (Българене) - Ботев 22 (Вълчитрън) -
Бенковски 2021 (Петърница) почива
XXI кръг
28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 22 (Вълчитрън) - Славия (Новачене) -
Свобода (Милковица) - Бенковски 2021 (Петърница) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1419 (Българене) - Вихър (Крушовене) -
Ясен 2011 (Ясен) - Спартак 22 (Муселиево) -
Устрем 2010 (Крета) - Пордим 2017 (Пордим) -
Динамо (Изгрев) - Искър (Ореховица) -
Виная (Згалево) почива
XXII кръг
12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Виная (Згалево) - Свобода (Милковица) -
Славия (Новачене) - Ботев 1419 (Българене) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Динамо (Изгрев) -
Искър (Ореховица) - Устрем 2010 (Крета) -
Бенковски 2021 (Петърница) - Ясен 2011 (Ясен) -
Спартак 22 (Муселиево) - Ботев 22 (Вълчитрън) -
Пордим 2017 (Пордим) почива
XXIII кръг
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Вихър (Крушовене) -
Свобода (Милковица) - Пордим 2017 (Пордим) -
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев 1419 (Българене) - Спартак 22 (Муселиево) -
Ботев 22 (Вълчитрън) - Бенковски 2021 (Петърница) -
Ясен 2011 (Ясен) - Виная (Згалево) -
Устрем 2010 (Крета) - Динамо (Изгрев) -
Искър (Ореховица) почива
XXIV кръг
26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица) -
Спартак 22 (Муселиево) - Славия (Новачене) -
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (Крушовене) - Устрем 2010 (Крета) -
Пордим 2017 (Пордим) - Ясен 2011 (Ясен) -
Виная (Згалево) - Ботев 22 (Вълчитрън) -
Бенковски 2021 (Петърница) - Ботев 1419 (Българене) -
Динамо (Изгрев) почива
XXV кръг
2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Бенковски 2021 (Петърница) -
Свобода (Милковица) - Динамо (Изгрев) -
2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Спартак 22 (Муселиево) - Вихър (Крушовене) -
Ботев 1419 (Българене) - Виная (Згалево) -
Ботев 22 (Вълчитрън) - Пордим 2017 (Пордим) -
Ясен 2011 (Ясен) - Искър (Ореховица) -
Устрем 2010 (Крета) почива
XXVI кръг
9 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Устрем 2010 (Крета) - Свобода (Милковица) -
Искър (Ореховица) - Ботев 22 (Вълчитрън) -
9 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Ясен 2011 (Ясен) -
Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 1419 (Българене) -
Виная (Згалево) - Славия (Новачене) -
Бенковски 2021 (Петърница) - Спартак 22 (Муселиево) -
Вихър (Крушовене) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Вихър (Крушовене) XXX 4:1 1:2 -:- 2:0 -:- -:- 3:1 3:0 7:1 4:1 2:1 -:- ---
2. Ботев 1419 (Българене) -:- XXX -:- 3:0 5:0 3:0 4:1 3:0 -:- -:- 7:0 -:- 9:0 (6:0)
3. Свобода (Милковица) 2:2 2:0 XXX -:- -:- 1:1 3:0 -:- 3:1 3:0 0:0 -:- -:- ---
4. Динамо (Изгрев) 1:1 0:1 0:3* XXX 2:2 -:- 4:1 2:0 -:- -:- -:- 5:1 10:0 ---
5. Бенковски 2021 (Петърница) 0:2 -:- 3:1 -:- XXX 3:0 3:1 -:- -:- 1:2 -:- 1:0 3:0 ---
6. Искър (Ореховица) 2:1 2:0 -:- 0:3 -:- XXX -:- 1:1 5:1 2:1 4:1 -:- -:- ---
7. Устрем 2010 (Крета) 2:1 4:0 -:- -:- -:- 2:1 XXX -:- 2:2 5:3 3:1 3:0 -:- ---
8. Славия (Новачене) -:- -:- 0:3 1:4 -:- 1:0 3:3 XXX 5:1 3:0 -:- 3:0 6:1 ---
9. Спартак 22 (Муселиево) -:- 1:3 -:- 0:3 1:3 3:4 -:- -:- XXX 10:1 6:0 -:- 3:0*(4:0)
10. Виная (Згалево) 1:3 0:3 -:- 0:4 1:3 -:- -:- -:- 3:5 XXX 5:3 -:- 5:2 ---
11. Ясен 2011 (Ясен) -:- -:- 2:0 1:1 1:5 -:- 2:1 0:3 -:- -:- XXX 0:3 6:1 (2:1)
12. Ботев 22 (Вълчитрън) -:- 0:0 0:3 1:2 -:- 0:3 3:0 -:- 2:1 0:3 -:- XXX -:- ---
13. Пордим 2017 (Пордим) 0:8 -:- 1:5 -:- 0:5 2:2 0:6 0:8* 3:3 -:- -:- 3:0* XXX ---
14. Динамо (Бохот) --- --- --- --- --- --- --- (3:2) --- --- --- (1:2) --- XXX
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ Плевен
Западна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч / XIV кръг:
Искър 1920 (Бреница) - Светослав (Лепица) -
Чавдар 2011 (Садовец) - Дреновец (Горник) -
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XIV кръг:
Венци 2022 (Искър) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Светослав (Лепица), 7-и в "А" ОГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОГ - запад.
- Искър 1920 (Бреница) и Фортуна (Плевен) се включват в групата.
- Фортуна (Плевен) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.
- След IV кръг Искър 2012 (Долни Луковит) се отказва от по-нататъшно участие и на 3 октомври 2023 г. е изваден от групата. Резултатите му се анулират.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Венци 2022 (Искър) 0:1
3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Червена звезда 1945 (Глава) - Чавдар 2011 (Садовец) 3:4
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Ботев 2020 (Рупци) 4:0
Дреновец (Горник) - Фортуна (Плевен) анулиран
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Спартак 1924 (Койнаре) - Искър 2012 (Долни Луковит) 3:5 /анулиран/
Искър 1920 (Бреница) почива
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Дреновец (Горник) 0:4
Чавдар 2011 (Садовец) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) отложен
Искър 2012 (Долни Луковит) - Светослав (Лепица) 3:2 /анулиран/
10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Венци 2022 (Искър) - Червена звезда 1945 (Глава) 4:0
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Спартак 1924 (Койнаре) 3:1
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Чавдар 2011 (Садовец) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) 0:2
Фортуна (Плевен) почива
III кръг
17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Искър 1920 (Бреница) 3:4
Червена звезда 1945 (Глава) - Искър 2012 (Долни Луковит) анулиран *
* - прекратен в 75' при неизвестен резултат заради масово сбиване между
футболистите и навлязла на терена публика и от двата отбора. И двата
отбора са наказани с лишаване от домакинство за по 3 мача.
Фортуна (Плевен) - Ботев 2020 (Рупци) анулиран
17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Венци 2022 (Искър) 7:0
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Горник) - Чавдар 2011 (Садовец) 1:1
Спартак 1924 (Койнаре) почива
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар 2011 (Садовец) - Фортуна (Плевен) анулиран
Венци 2022 (Искър) - Дреновец (Горник) 3:5
Спартак 1924 (Койнаре) - Светослав (Лепица) 0:0
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
на неутрален терен: *
Искър 2012 (Долни Луковит) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) 0:6 /анулиран/
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър
2012.
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Червена звезда 1945 (Глава) 2:0
Ботев 2020 (Рупци) почива
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Чавдар 2011 (Садовец) 4:0
30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
на неутрален терен: *
Червена звезда 1945 (Глава) - Спартак 1924 (Койнаре) 2:7
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Червена звезда 1945.
1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Искър 2012 (Долни Луковит) анулиран
Фортуна (Плевен) - Венци 2022 (Искър) анулиран
1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Искър 1920 (Бреница) 3:3
Светослав (Лепица) почива
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Венци 2022 (Искър) - Ботев 2020 (Рупци) 0:1
Искър 2012 (Долни Луковит) - Фортуна (Плевен) анулиран
Спартак 1924 (Койнаре) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) 1:1
Светослав (Лепица) - Червена звезда 1945 (Глава) 2:0
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Дреновец (Горник) 1:0
Чавдар 2011 (Садовец) почива
VII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица) 3:2
Дреновец (Горник) - Спартак 1924 (Койнаре) 5:0
Фортуна (Плевен) - Искър 1920 (Бреница) анулиран
Ботев 2020 (Рупци) - Искър 2012 (Долни Луковит) анулиран
Чавдар 2011 (Садовец) - Венци 2022 (Искър) 0:0
Червена звезда 1945 (Глава) почива
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
на неутрален терен: *
Искър 2012 (Долни Луковит) - Чавдар 2011 (Садовец) анулиран
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър
2012.
Искър 1920 (Бреница) - Ботев 2020 (Рупци) отложен
Спартак 1924 (Койнаре) - Фортуна (Плевен) анулиран
Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник) 3:2
на неутрален терен: *
Червена звезда 1945 (Глава) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) 0:5
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Червена звезда 1945.
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0
Венци 2022 (Искър) почива
IX кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Фортуна (Плевен) - Светослав (Лепица) анулиран
Ботев 2020 (Рупци) - Спартак 1924 (Койнаре) 4:3
Чавдар 2011 (Садовец) - Искър 1920 (Бреница) 1:0
Венци 2022 (Искър) - Искър 2012 (Долни Луковит) анулиран
12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Дреновец (Горник) - Червена звезда 1945 (Глава) 4:0
Лавров 1946 (Горни Дъбник) почива
X кръг
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Венци 2022 (Искър) 3:2
Спартак 1924 (Койнаре) - Чавдар 2011 (Садовец) 3:1
Светослав (Лепица) - Ботев 2020 (Рупци) 1:2
Червена звезда 1945 (Глава) - Фортуна (Плевен) анулиран
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник) 2:0
Искър 2012 (Долни Луковит) почива
XI кръг
26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Фортуна (Плевен) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) анулиран
на неутрален терен: *
Искър 2012 (Долни Луковит) - Искър 1920 (Бреница) анулиран
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър
2012.
3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Червена звезда 1945 (Глава) отложен
Чавдар 2011 (Садовец) - Светослав (Лепица) отложен
Венци 2022 (Искър) - Спартак 1924 (Койнаре) отложен
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Червена звезда 1945 (Глава) 6:1
Венци 2022 (Искър) - Спартак 1924 (Койнаре) 1:0
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Чавдар 2011 (Садовец) - Светослав (Лепица) 2:2
Дреновец (Горник) почива
VIII кръг - отложен мач
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0
II кръг - отложен мач
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Чавдар 2011 (Садовец) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) 0:2
XI кръг - отложени мачове
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Червена звезда 1945 (Глава) 6:1
Венци 2022 (Искър) - Спартак 1924 (Койнаре) 1:0
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Чавдар 2011 (Садовец) - Светослав (Лепица) 2:2
XII кръг
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Венци 2022 (Искър) - Светослав (Лепица) 2:2
Чавдар 2011 (Садовец) - Червена звезда 1945 (Глава) 4:2
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) 2:3
Искър 1920 (Бреница) почива
Спартак 1924 (Койнаре) почива
Дреновец (Горник) почива
XIII кръг
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Ботев 2020 (Рупци) 3:0
на неутрален терен: *
Червена звезда 1945 (Глава) - Венци 2022 (Искър) 0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Червена звезда 1945.
Спартак 1924 (Койнаре) - Искър 1920 (Бреница) 1:0
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Чавдар 2011 (Садовец) отложен
7 април 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Чавдар 2011 (Садовец) -
Светослав (Лепица) почива
XIV кръг
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Светослав (Лепица) -
Чавдар 2011 (Садовец) - Дреновец (Горник) -
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Венци 2022 (Искър) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) -
Спартак 1924 (Койнаре) почива
Червена звезда 1945 (Глава) почива
Ботев 2020 (Рупци) почива
XV кръг
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Венци 2022 (Искър) -
Червена звезда 1945 (Глава) - Искър 1920 (Бреница) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Спартак 1924 (Койнаре) -
Ботев 2020 (Рупци) почива
Чавдар 2011 (Садовец) почива
Лавров 1946 (Горни Дъбник) почива
XIII кръг - отложен мач
7 април 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Чавдар 2011 (Садовец) -
XVI кръг
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 1924 (Койнаре) - Червена звезда 1945 (Глава) -
Чавдар 2011 (Садовец) - Ботев 2020 (Рупци) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) -
Светослав (Лепица) почива
Дреновец (Горник) почива
Венци 2022 (Искър) почива
XVII кръг
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Венци 2022 (Искър) -
Фортуна (Плевен) - Искър 2012 (Долни Луковит) анулиран
Дреновец (Горник) - Искър 1920 (Бреница) -
Червена звезда 1945 (Глава) - Светослав (Лепица) -
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Спартак 1924 (Койнаре) -
Чавдар 2011 (Садовец) почива
XVIII кръг
28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 1924 (Койнаре) - Дреновец (Горник) -
Венци 2022 (Искър) - Чавдар 2011 (Садовец) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) -
Червена звезда 1945 (Глава) почива
Искър 1920 (Бреница) почива
Ботев 2020 (Рупци) почива
XIX кръг
12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 2020 (Рупци) - Искър 1920 (Бреница) -
Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Лавров 1946 (Горни Дъбник) - Червена звезда 1945 (Глава) -
Венци 2022 (Искър) почива
Чавдар 2011 (Садовец) почива
Спартак 1924 (Койнаре) почива
XX кръг
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Червена звезда 1945 (Глава) - Дреновец (Горник) -
Спартак 1924 (Койнаре) - Ботев 2020 (Рупци) -
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Искър 1920 (Бреница) - Чавдар 2011 (Садовец) -
Лавров 1946 (Горни Дъбник) почива
Светослав (Лепица) почива
Венци 2022 (Искър) почива
XXI кръг
26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Венци 2022 (Искър) - Искър 1920 (Бреница) -
Чавдар 2011 (Садовец) - Спартак 1924 (Койнаре) -
Ботев 2020 (Рупци) - Светослав (Лепица) -
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Дреновец (Горник) - Лавров 1946 (Горни Дъбник) -
Червена звезда 1945 (Глава) почива
XXII кръг
2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Червена звезда 1945 (Глава) - Ботев 2020 (Рупци) -
Спартак 1924 (Койнаре) - Венци 2022 (Искър) -
2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Светослав (Лепица) - Чавдар 2011 (Садовец) -
Дреновец (Горник) почива
Лавров 1946 (Горни Дъбник) почива
Искър 1920 (Бреница) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. Лавров 1946 (Горни Дъбник) XXX 3:3 2:0 4:0 7:0 -:- -:- 3:2 -:- --- ---
2. Искър 1920 (Бреница) -:- XXX 1:0 3:0 3:2 -:- 3:1 -:- 2:0 --- ---
3. Дреновец (Горник) -:- -:- XXX 3:0 -:- 1:1 5:0 -:- 4:0 --- ---
4. Ботев 2020 (Рупци) 2:3 -:- 0:4 XXX -:- 4:0 4:3 -:- 6:1 --- ---
5. Венци 2022 (Искър) -:- -:- 3:5 0:1 XXX -:- 1:0 2:2 4:0 --- ---
6. Чавдар 2011 (Садовец) 0:2 1:0 -:- -:- 0:0 XXX -:- 2:2 4:2 --- ---
7. Спартак 1924 (Койнаре) 1:1 1:0 -:- -:- -:- 3:1 XXX 0:0 -:- (3:5) ---
8. Светослав (Лепица) -:- 3:4 3:2 1:2 0:1 -:- -:- XXX 2:0 --- ---
9. Червена звезда 1945 (Глава) 0:5 -:- -:- -:- 0:6 3:4 2:7 -:- XXX --- ---
10. Искър 2012 (Долни Луковит) (0:6) --- --- --- --- --- --- (3:2) --- XXX ---
11. Фортуна (Плевен) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX
---------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
Спорт Плевен
БГ Север
нагоре