ТРАНСФЕРИ
22.04.2024
15.04.2024
05.04.2024
02.04.2024
28.03.2024
22.03.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
20.03.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
11.03.2024
в Локомотив 1926 (Пловдив) свободен
04.03.2024
в Локомотив София 1929 (София) свободен
02.03.2024
в Берое (Стара Загора) свободен
29.02.2024
в Левски (София) под наем
28.02.2024
в Пирин (Благоевград) свободен
26.02.2024
15.02.2024
14.02.2024
в Хебър 1918 (Пазарджик) свободен
14.02.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
13.02.2024
в Крумовград (Крумовград) свободен
12.02.2024
в Славия 1913 (София) свободен
12.02.2024
в Етър ВТ (Велико Търново) свободен
10.02.2024
в Локомотив 1926 (Пловдив) свободен
10.02.2024
в Черно море (Варна) свободен
10.02.2024
в Пирин (Благоевград) свободен
09.02.2024
в Пирин (Благоевград) свободен
08.02.2024
06.02.2024
в Локомотив София 1929 (София) свободен
06.02.2024
в Арда 1924 (Кърджали) свободен
05.02.2024
в Арда 1924 (Кърджали) под наем
05.02.2024
в Черно море (Варна) свободен
04.02.2024
в Арда 1924 (Кърджали) свободен
02.02.2024
в ФК ЦСКА 1948 (София) свободен
01.02.2024
в Левски (София) свободен
01.02.2024
« Сезон 2023/24
« МАЧОВЕТЕ ДНЕС (298 мача) » Е17 10:30 Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Е17 10:30 Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Е17 11:00 Славия 1913 (София) - Септември (София) - Е17 11:00 Национал (София) - Левски (София) - Е17 13:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ДПЖ 13:00 Локомотив (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) - 2Л 13:15 Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) - /Диема спорт/ ДПЖ 14:00 Енко (Пловдив) - НСА (София) - Е17 15:00 Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) - ДПЖ 15:00 ЛП Супер спорт (София) - София лейдис 2021 (София) - 3СИ 16:00 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Доростол Силистра (Силистра) - 3СИ 16:00 Локомотив 2022 (Русе) - Устрем Д (Дончево) - 3СИ 16:00 Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел) - 3ЮЗ 16:00 Левски II (София) - Вихрен (Сандански) - 3ЮЗ 16:00 ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Балкан 1929 (Ботевград) - 3ЮЗ 16:00 Витоша (Бистрица) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - 3ЮЗ 16:00 ЦСКА II (София) - Сливнишки герой (Сливница) - 3ЮЗ 16:00 Славия 1913 II (София) - Септември II (София) - 3ЮЗ 16:00 Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник) - 3ЮЗ 16:00 Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли) - 3ЮЗ 16:00 Хебър 1918 II (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил) - 3ЮЗ 16:00 Чавдар (Етрополе) - Банско тийм (Банско) - сл. 3ЮЗ 16:00 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) - 1Л 16:15 ЦСКА (София) - Левски (София) - /Диема спорт/ 2Л 17:00 Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) - 2Л 17:00 Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) - 2Л 17:00 Беласица (Петрич) - Черноморец (Балчик) - 2Л 17:00 Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч) - 2Л 17:00 Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград) - 2Л 17:00 Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) - 2Л 17:00 Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - 3СИ 17:00 Спартак 1918 II (Варна) - Фратрия (Бенковски) - 3СЗ 17:00 Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш) - 3СЗ 17:00 ОФК Локомотив (Мездра) - Дреновец (Дреновец) - 3СЗ 17:00 Ювентус 95 (Малчика) - Академик (Свищов) - 3СЗ 17:00 Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево) - 3СЗ 17:00 Дунав (Лом) - Павликени (Павликени) - сл. 3СЗ 17:00 Локомотив (Горна Оряховица) - Боруна (Царева ливада) - 3СЗ 17:00 Етър ВТ II (Велико Търново) - Ботев II (Враца) - 3ЮИ 17:00 Левски (Карлово) - Берое II (Стара Загора) - 3ЮИ 17:00 Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - 3ЮИ 17:00 Гигант (Съединение) - Ботев II (Пловдив) - 3ЮИ 17:00 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен) - 3ЮИ 17:00 ФК Сливен (Сливен) - Карнобат (Карнобат) - 3ЮИ 17:00 Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - 3ЮИ 18:00 Созопол (Созопол) - Саяна (Хасково) - 3ЮИ 18:00 Локомотив 1926 II (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) - 1Л 19:00 Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - /Диема спорт/
- Първа професионална лига
- Втора професионална лига
- Трета лига - Североизточна група | Северозападна група | Югозападна група | Югоизточна група
- Областни групи
- Квалификации за Трета лига
- Североизточна България: Варна | Добрич | Шумен | Търговище | Русе | Силистра | Разград
- Северозападна България: Велико Търново | Габрово | Плевен | Ловеч | Враца | Монтана | Видин
- Югозападна България: София (столица) | София | Перник | Благоевград | Кюстендил | Пазарджик
- Югоизточна България: Пловдив | Хасково | Стара Загора | Сливен | Бургас | Ямбол
- Подготвителни лагери и приятелски срещи: лято-есен | зима-пролет
- Детско-юношески футбол
- Юноши старша възраст (род.2005-06): Републиканско първенство
- Юноши младша възраст (род.2007-08): Елитна група (U-17)
- Юноши младша възраст (род.2008): Елитна група (U-16)
- Деца (род.2009-10): Елитна група (U-15)
- Национални отбори
- Лига на нациите на УЕФА 2025
- Квалификации за Европейско първенство за младежи (до 21 г.) 2025
- Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2024
- Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 17 г.) 2024
- Квалификации за Европейско първенство за жени 2025
- Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 19 г.) 2024
- Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 17 г.) 2024
- Квалификации за Купа на Регионите (аматьори) 2023
- Приятелски срещи: